| sanusa000 a întrebat:

as vrea sa imi fac un sv de metin si as vrea sa il hostez puteti sa imi spuneti un host bun si ieftin si sigur? big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin Dau fundabig grinbig grinbig grin

3 răspunsuri:
| pieptar a răspuns:

Nu te mai lua dupa preturi ieftine, c ao sa fi fraierit, asa am patit-o si eu, daca esti incepator mai bine fa o comanda pe hostpay.ro, e scump dar merinta. decat sa gasesti un host ieftin si sa te fraiereasca. mai ales ca hostpay ofera suport si au si aparate dotate si upgradate

| sanusa000 explică (pentru pieptar):

Frate poti sa imi dai un id messbig grin sa iau leg cu tine sa vb mai multe?

| sanusa000 explică (pentru pieptar):

Sau contacteaza-ma u anonimtuzli@yahoo.com