| OoHannieoO a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa stiu si eu ce fel de jocuri sunt asemanatoare cu IMVU (in afara de : secondlife, ourworld, vSide, stardoll si downworld ).

Fundita

1 răspuns:
| ComputerGeek a răspuns:

Buna, eu si un prieten lucram la o retea de jocuri, Top-MMO.net, momentan suntem putin ocupati, eu cu clasa a opta, el cu ultimul an de liceu.

Dar intra pe www.top-mmo.net si apoi pe blogul de jocuri unde sunt sigur ca vei gasi jocuri din genul care iti place. Da-ne un like pe facebook si spune-le prietenilor de noi daca ti-a placut!(suntem la inceput de drum si orice vorba buna este binevenita )

Sper ca te ajuta!;)