| AndreiAndreiPo15pa a întrebat:

As vrea sa va intreb ce vati dori de la un server de metin2 cum ati vrea sa fie

1 răspuns:
| Wer3W0lf a răspuns:

In primul rand as vrea sa nu aiba modate, sa fie, daca se poate, sa aiba full Int, Str, Dex si Vit; Sa aiba iteme noi 2014-2015; Sa se faca bani nici prea usor, dar nici prea greu, tot asa si cu crescutul, sa nu poti pune hack pe server si sa fie orice fel de mounti si sa nu fie cai; Sa nu existe mod de crescut; Lvl maxim sa fie 112.
Cam asta mi-ar placea sa vad la un sv de mt. happy