| Peiciu a întrebat:

Sall TpU As vrea Si eu niste jocuri smechere cu grafica buna cum ar fi:call of duty mw3, call of duty black opts, counter strike, gta san andreas va rog frumos dau funda daca dati si link de download big grin FUNDA Si Daca Nu dati link. Dau la cel Mai Bun big grin Va rog TPU

Răspuns Câştigător
| Violente a răspuns:

Call of Duty Black Ops II
Crysis 2
Crysis 3
Max Payne 3
Metro 2033
Medal of Honor Warfighter
Just Cause 2
Spec Ops the Line

Ai spus cu grafică buna, si ai inclus GTA San Andreas care nu are nicio treaba cu grafica bună.

Eu ți le-am dat pe cele cu "grafica buna" pe care le-am jucat si le-am terminat.

Baftă!

2 răspunsuri:
| LyonSsS a răspuns:

Http://ggames.ro/category/pc-games/ categorie de jocuri de pc mai noi si gasesti lejer jocuri pe gustul tau. Vezi ca au review si mai ales GamePlay ( dala care nu te enerveaza ca e cienva si comenteaza mereu) asa vezi grafica si daca merita sa il joci.

| Alinwrestling a răspuns:

Mafia 2, Fifa 13, pes 2013, Dirt 3, F1 2011(etc...)