| RobertSeFu a întrebat:

as vrea si eu sa imi dati si mie un joc cu masini care poti da la volan si sa semnalizezi
care se descarca repede plzz vreau raspunsuri astazi sau maine!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Am mai cautat un pic printre jocurile mele si se pare ca un joc potrivit cerintelor tale este "Test Drive Unlimited", jocul merge cu volanul, poti si semnaliza si ai si mod de interior (adica sa vezi de la volan).

| RobertSeFu explică (pentru Magnifico):

Auzi am driving simulator 2012 si nu stiu dc cand mise instaleaza physx nu ma lasa si ce ca nu il am pe altu si cand e sa se instaleze imi apare o instructiune daca vrei sa ma ajuti da add la robert_bossboss plzz

5 răspunsuri:
| Dragonel a răspuns:

Nfs Carbon

| BullMastif a răspuns:

Nfs Underground
Need For Speed Hot Pursuit
Euro truck simulator
Funda Plz!winking

| RobertSeFu explică:

Auzi Magnifico ai id daca ai dai add la robert_bossboss ca ti-am dat un raspuns acolo

| criss56 a răspuns:

Driving Simulator 2009, 2010, 2011...