| DeadlyJunkie a întrebat:

Sall TPU, azi mi-am cumparat jocul Operation Flashpoint.Red River pentru PC, l-am instalat si merge foarte sacadat, apropo am windows XP si daca as baga alt windows ar putea merge? Ms de orice raspuns

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Nu e din cauza windows-ului e din cauza pc-ului tau, nu il suporta.
Cerinte minime de sistem pentru Operation Flashpoint: Red River
OS: XP 32bit/Vista/Windows 7
Processor: AMD Athlon 64 X2 Core 2 duo 2.4 Ghz
Memory: 1GB RAM (2GB Vista/Windows 7), 6GB free hard drive space
Video card: ATI Radeon X1800, NVIDIA GeForce 7800
Internet connection required for game activation
Daca nu ai cerintele acestea nu iti va merge,incearca sa inchizi din porgrame cum ar fi mess-ul, netul, antivirusult etc, inainte sa pornesti jocul si il dai la low quality, daca se misca tot sacadat dai click dreapta pe my computer si dai propreties si vezi acolo ce ai tu in pc si daca sunt mai mici decat cerintele jocului Operation Flashpoint.Red River nu iti va merge si se va misca tot sacadat.Strange bani pe un pc nou si dupa aceea poti juca.Bafta cu atat t-eam putut ajuta