| paduraru01 a întrebat:

cand me-am reinstalat windows-ul a evinit cineva si me-a pus protectie intr-un folder ca sa scap de virusi.in folderul care me-a pus nu intra virusi, dar cand dau restart la pc tot ce am descarcat in celelalte foldere mi se sterge si e naspa.
cine ma ajuta sa dezactivez protectia ca sa imi pun un anti-virus normal?

6 răspunsuri:
| ᶅᵒᴥᵒPedobeărᵒᴥᵒᶅXD a răspuns:

Cel mai bine i-ati un antivirus gen bitdefender sau kaspersky(trial sau daca vrei sa-l cumperi)
Pa