| m4zg4 a întrebat:

care dintre voi se joaca Shakes and Fidget pe serverul de Romania si daca va jucati dati-mi numele vostru sa va invit in breasla avem bonusurile de 52% ambele fortareata 22 si avem atacuri zilnic va asteptam

Răspuns Câştigător
| marius20122012 a răspuns:

Uite gasesti aici o multime de jucatori din Shakes And Fidget Romania, unii chiar cu levele peste 150, care joaca pe serverul romanesc:

http://shakes-fidget-romania.blogspot.com

| m4zg4 explică (pentru marius20122012):

Da frate il stiu nu cred ca e jucator sa nu fi auzit de site-ul ala!

2 răspunsuri:
| Pietonu a răspuns:

Cum se cheama breasla?