| Y0nut7 a întrebat:

SALL TPU , care imi da fisier 2012 pentru fifa 2007 funda .

1 răspuns:
| Fcdb_Becks_1997 a răspuns:

HostName: Gta.Gamesiasi.Ro
Address: 80.96.216.233:7777
Players: x / 50
Ping: 12
Mode: Romania
Map: San Andreas

Toti vom incepe de la level 1. Cu o suma relativ medie de bani.
De aici fiecare va trebui sa munceasca pentru bani, nu veti primi nimic de la admini! ( Doar prin donatii )

-Economia Serverului

Economia serverului este una relativ medie, nici prea mult nici
prea putin, deoarece dorim sa satisfacem toti jucatorii, cei carora
le place o economia mai mare si cei carora le place o economie mai mica.

Bataliile pentru teritorii intre mafii sunt dezactivate in momentul de fata,
dar avem un sistem in care pentru fiecare membru dintr-o mafie rivala omorat,
vei primi 5000$ + 1000 materiale pentru a-ti creea arme si 100 g droguri

Avem si un magazin de etnobotanice de la care va puteti umple viata si armura.
Tastati /get drugs sau /get crack in-game pentru mai multe. Magazinul este
scriptat personal de catre un owner al serverului.

Eventuri organizate de catre admin ZILNIC! :
-Spanzuratoarea
-Hunting EVENT
-Fast event
-Deagle event
-CT vs T
-Last Car Standing
-Simon Spune
-Get TO
-Multe altele