| Graftzoor a întrebat:

SALL TPUhappy:!
care stie cel mai misto server de metin2 dau FUNDA! haideti pls cu rasp :d:d:d

Răspuns Câştigător
| kira_6559 a răspuns:

Astea sunt prea mura in gura un sv fain mt2 rival este cu rata 300 la suta la toata faci bani rapid si altele este sv romanesc te astept ma numesc mihaita2600 pe rival id:miha_boss10@yahoo.com

1 răspuns:
| คภﻮєlรฬєєt a răspuns:

Cel mai "misto" servar este empiremmorpg care rata de yang este de 700% de ex. la lvl 30 ai maxim in inv 30kk iar la lvl 75 500kk un al 2 ar fi metin2rospeed care ratele sunt 1000% de ex. joci de 45 m si ajungi la lvl 70 cu 800kk P.S joc si eu pe ambele