| qlTlp a întrebat:

caut un joc gen the forest dar
1.sa fie multiplayer cu sv diferite sa ma pot juca cu un prieten
2.sa mearga pe un laptop cu 1.75 Rami+grafica faina
3.sa fie asa sa poti construi case sa poti crafta sa minezi tai copaci si tot asa gen the forest+grafica faina
4.sa fie cu supravietuire adica sa ti se faca foame+grafica faina
Sa numi raspundeti minecraft ca ala il am deja dar aveti grija ca grafica sa fie faina

Răspuns Câştigător
| Vofuse a răspuns:

Cu cerintele pe care le-ai zis nu poti decat minecraft sa-l duci. 1.75 gb rami sunt extrem de putini si cat timp joci pe laptop minecraft e singura optiune.