| Tentacle111 a întrebat:

Ce iese la Dragon City de pe Facebook daca combini Paladin Dragon cu Alpine Dragon? Poate sa iasa legendar? Funda pentru cel care are dreptate.

2 răspunsuri:
| flavi000 a răspuns:

Nu.Nu poate sa iasa legendar legendar iese din combinatiile: Gummy + Gummy, Soccer + Soccer, Cool Fire + Cool Fire, Gummy + Soccer, Gummy + Cool Fire, Soccer + Cool Fire. Sper ca ti-am fost de ajutor FUNDA plsbig grin

| Tentacle111 explică (pentru flavi000):

OMG! Intrabarea asta e de multttt...dar ai raspuns corect. Legendarii sunt vechi...acum sunt purii noi.