| Florin_Raul_1990 a întrebat:

happy Ce jocuri intra pe configuratia asta : 8 gb ram, procesor Intel quad-core 4.1 si placa video integrata radeon hd 870d?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca ai Intel quad sigur nu ai HD8xxx integrata.

| StochitaCatalin a răspuns:

Procesorul este destul de bun, insa placa video este una integrata : CS, Minecraft, Metin.Iti recomand sa iti cumperi o placa dedicata

| maxpaynelol a răspuns:

Cumparati alta placa video.Macar un GTX 750 OC dar daca ai bani mai multi ia-ti un radeon r9 270x oc care este peste gtx iar daca esti miliardar ia-ti un TITAN X sau un radeon Fury x2 sau macar GTX 980 Ti