| Chrisss23 a întrebat:

Ce videouri sa mai fac pentru youtube?
Cele mai bune idei funda!
Scuze de categorie...

Răspuns Câştigător
| DaDuSH a răspuns:

Te poti apuca de gaming, daca stii ca poti trece de primele 5 nivele din portal 2, te poti apuca linistit de gaming.
Nu incepe cu Minecraft, e plin youtube-ul de el. Cu ce esti tu mai special decat Vasile care face si el tot minecraft.
Incepe cu un joc... mai putin cunoscut, care sa atraga oamenii.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Acuma cel mai nou se face VideoBlogg.
Sau Gaming.

| Anonymous744 a răspuns:

Eu as zice sa te apuci de gaming pentru ca e mai usor ca videoblogg.
poti incepe cu un joc simplu ( minecraft xD ).
Dar daca te vei apuca de gaming va trebuii sa ai ceva buget pentru. jocuri big grin.
Sper ca te-am ajutat.