| buji10 a întrebat:

cum activez cfg no recoil spuneti-mi toti pasii

3 răspunsuri:
| KidDu123uuu a răspuns:

Da ti-a spus si tipul mai jos bagi cfg cutarica in csstrike intri in cs dai pe consola scrie exec nume.cfg si merge dupa sa iti schimbi tu setarile... Mai bine joaca default sau cumpara cfg e cel mai bine... bafta

| KidDu123uuu a răspuns:

Auzi dace intereseaza un cfg bun da-mi add cs16_davidoff iti dau eu unul dar nu-l pot da pe degeaba vedem cum facem...

| skyfear a răspuns:

Bagi cfg in cstrike, intri in cs apesi consola (`) si scrii exec nume.cfg si asta e