| Lazar_Lory_1997 a întrebat:

Sall TPU, daca am pe steam niste skinuri in inventarul de cs go, dar am dezinstalat cs go-ul dar il am cumparat pentru ca imi voi cumpara alt pc. Pe noul pc daca ma conectez cu acelasi cont de steam rankul si skinurile raman aceleasi?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Da, o sa fie exact ca pe vechiul pc, dar daca a trecut o luna de cand ai jucat ultima data competitiv, atunci o sa pierzi rank ul, in rest skinurile si chestile vor ramane la fel.Ca sa recuperezi rank ul, trebuie sa joci 2 competitive, nu conteaza daca le pierzi/castigi, si o sa ti dea iar rank.

| Lazar_Lory_1997 explică (pentru AlexDFY):

Multumesc toate raspunsurile au fost bune

| Lazar_Lory_1997 explică (pentru Lazar_Lory_1997):

Sì trebuie sa le accept neaparat in inventar in joc, ca am cs go-ul dezinstalat?

5 răspunsuri:
| AstroNoot a răspuns:

Functioneaza pe baza de cont, nu de fisiere locale/instalate, deci sigur bro!

| KillerMDFK a răspuns:

Da doar o ai cumparata

| Valentin_Ionutz_1990 a răspuns:

Da normal frate big grin