| Peiciu a întrebat:

Daca Downloadez Jocuri De Pe "Pirate By" Fac Infractiuni? Adica Jocurile alea Sunt Piratate?

5 răspunsuri:
| alexy19a a răspuns:

DEci da. Jocurile de acolo sunt piratate. Şi mare parte din ele au mulţi viruşi. Dar merge să le descarci, să te joci.

| Andrei4Lol a răspuns:

Normal ca faci infractinui..Si da jocuriile sunt piratate.
Cei care ati zis ca nu e infractiune va inselati chiar daca nu le vinde tot infractiune e pentru ca se joaca pe gratis..cand oamenii sau chinuit sa le faca el se joaca asa pe gratis fara sa dea niciun ban.Isi bate joc de munca lor.

| Peiciu explică:

Sall TPU. Vreau Si Eu Un Site Cu Jocuri Noi De Download.Sa Fie Tari, Noi.Va Rog-DAU FUNDA LA Orice SITE!

| negrisor a răspuns:

Man......nare ce sa iti faca nimeni daca downloadezi de pe TPB ca u folosesti jocu pentru tine nu il vinzi sau cv de genu dai jos cate vrei

| Daniel_Toroican_1992 a răspuns:

Nu,nu sunt. Continua! E un site foarte bun!