| AlexCool_5717 a întrebat:

Dati-mi si mie exemple de jocuri foarte frumoase! (dau funda pentru cele mai multe jocuri)

Răspuns Câştigător
| HardCandy a răspuns:

Intra aici si alegeti de jocuri vrei: http://www.downloadjocuripc.com/

2 răspunsuri:
| bbv a răspuns:

De exemplu omgpop de pe mes sunt foarte multe jocuri si cu lefel si foarte multe chesti counter strike, gta vai city, pandanda, dragon fable cam atatea stiu eu sper sati placa

| KaTaNa97 a răspuns:

Sunt o gramada de jocuri care au aparut si sunt foarte frumoase ...depinde ce pc ai