| raduqu a întrebat:

dati-mi si mie niste joculete misto pe net si online ca the west sau shakes and fidget sau niste joculete pe net de strategie si actiune!

4 răspunsuri:
| IoNuTz90 a răspuns:

Grepolis, gladiatus, good game empire...

| IoNuTz90 a răspuns:

Daca vrei sa joci grepolis intra pe link-ul urmator :http://ro.grepolis.com/......94196-ro13

| GnG a răspuns:

Www.onlineagame.com joculete online aici gasesti cele mai amuzate jocuelete din toate categoriile - gasesti peste 100.000 joculete este site-ul meu preferat - cand ma plictisesc acolo ma joc :))