| 21BoBy21 a întrebat:

dc nu ma lasa sa intru pe adresa mea de mess? imi apare acolo o casutu si in stanga sus scrie trubleshot. ce trebuie sa fac ca sa imi mearga?

5 răspunsuri:
| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Si eu am patit, ori net-ul tau are probleme, ori cineva ti-a aflat parola, in concluzie trebuie schimbata. Bafta si. o funda? happy

| 21BoBy21 explică (pentru CcIiNnEeVvAa):

Cum o schimb?

| 21BoBy21 explică (pentru CcIiNnEeVvAa):

Si la informatica tot asa am vrut sa intru pe el si imi apare trubleshot la ora de informatica nu-s e dq are

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Dai pe change password, dupa aia alegi una noua. big grin

| 21BoBy21 explică (pentru CcIiNnEeVvAa):

Si mai am o problema ma intreaba nu-s ce where did your homeyon?