| DraGos10 a întrebat:

De ce cand vreau sa intru pe un server de cs nu imi merge? Deci scriu in consola connect "numele la server" consola arata ceva de genu ""connect asii.csasii.ro
Connecting to asii.csasii.ro...
Retrying asii.csasii.ro...
Retrying asii.csasii.ro
Failed Contect To Game Server""
serverul este on ca sunt playeri pe el dar nu stiu de ce mie nu imi merge? Sa fie de la furnizorul de net(Prin cablu). De la windows si cs nu cred ca are cum sa fie ca le-am instalat din nou.Sau poate de la server? Aspet cel mai bun raspuns funda + vot!

1 răspuns:
| Yasmine1999 a răspuns:

laughing man probleme cu netu sau dk nu ia-ti alt counter... de ex:counter strike bestial e frumos love struck funda?