| bdn23 a întrebat:

De ce pe City Ville, cand vreau sa fac primaria imi zice "Before you can purchase this item, you must help the Governor! Populatia o am de 130/170 de oameni stie cineva ce trebuie sa fac? FUNDA PRECIS 100%. Va rog din suflet.

3 răspunsuri:
| RaresRares123 a răspuns:

Iti zice asa ca trebuie sa platesti ceva? iti trebuie vreo 5 city ville cash ca sa platesti. Sper ca te-am ajutat. Funda!

| bdn23 explică (pentru RaresRares123):

Pai` mai precis ce sa platesc thinking

| RaresRares123 a răspuns (pentru bdn23):

Deci iti zice acolo buy al for 5 sau 1 2 3.Alfel nu stiu ca asa apare si la mine.