| Stefan_Cipri_1994 a întrebat:

De curand mi-am luat fifa 08 si am descarcat gameranger. Mi-am facut cont. Cand player-ul da start, imi intra in joc iar apoi imi scrie [nu iese din joc. tot in joc scrie ]. You informer account numai stiu iar apoi :Before you iar numai stiu cum. Ce sa fac? mi-am facut si cont ea sports is tot nu ma lasa sa joc. Plzzz help!. Ms.

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cred ca mai bine ai trece pe "direct ip".
Adica cand intri in Fifa ai "Game Modes" dai aici si gasesti "Multiplayer" iti scrii numele si ceri ip-ul player-ului cu care vrei sa joci (il bagi acolo ---> add, ii pui un nume, si dai ok) apoi cand vreti sa incepeti sa jucati fie dai tu "connect" si el "host" fie invers.(trebuei sa va sincronizati cumva cand dati sa fiti cat mai apropiati).
Cel mai important este sa aveti ambii acelasi fisier "fifa.db" din folderul jocului (FIfa) / data / cmn.

Bafta!

1 răspuns:
| Stefan_Cipri_1994 explică:

A si in chat cand intru imi spune :Waring hamachi nu stiu cum. Am net rds [usb].