| alin503 a întrebat:

Sall TPU! De curand mi-am reinstalat windosul si acum am instalat batman arkham city si imi da o eroare inainte imi mergea si aveam o gramada de programe... stiti care e programul de bazA?

Funda! la fel si cu L.A Noire mi s-a intamplat ii dau launch the game si iese FUNDA

1 răspuns:
| MrHeadshot a răspuns:

Fa update la toate driverele cu DriverScanner, il poti lua de aici:http://download.uniblue.com/site/prodpage/ds/driverscanner.exe
Serial:
DS-Y5N8A-KLBCE-GXRFD-VADBB-KXDD9-BBMYX
Bafta!