| skarner a întrebat:

Sall TPU, de vreo 3-4 saptamani ma tot enerveaza un coleg, stie cineva un program de floodat messengeru'? P. S. si link de dowlonad daca se poate
Dau FUNDA si VOT!

2 răspunsuri:
| AlexX a răspuns:

Din cate stiu la YM versiunile noi nu mai functioneaza cu floodat-ul acela old school in care iti deschide 1000 de ferestre. Iai ip-ul si dai flood pe ip big grin. Daca nu pur si simplu IGNORE (cel mai destept cedeaza primul).

| SpeciMen a răspuns:

"yahoo booter" cauta asta pe google. vei gasi destule programe, majoritatea functionale.