| XxXRoBeRTXxX a întrebat:

Dece cand instalez skype la sfarsitul instalari imi da fatal error si imi scrie cv de kernel. 32dll pot instala alt kernel sau sa ii dau un upgrade. (Am incercat si cu alte versiuni de skype ).Va rog daca ma puteti ajuta. Funda! MS de ajutor. happy

3 răspunsuri:
| ionuttemeri a răspuns:

Pai foarte simplu : e ceva din windows sistem32 intra si vezi ca trebuie sa-ti arate un folder marcat cu albastru na acela e problema si il stergi si daca problema persista trebuie reinstalat windowsul neaparat ca nu e bun crede-ma mi s-a intamplat si mie aceias problema.

| XxXRoBeRTXxX explică (pentru ionuttemeri):

Dabea am reinstalat windowsul. Si inainte imi face asa. Daca stii cumva cum se numea programul te rog sa-mi spui.MS

| XxXRoBeRTXxX explică:

Dabea am reinstalat windowsul si mie se intampla si inainte de reinstalare. Daca stii cumva cum se numea programul ala albastru te rog sa-mi spui. Nu pot sa imi dau seama care este acela albastru.