| xCockTail a întrebat:

.. Dece num merge metin2mod pl, intru cu run administrator, dar cand dai la check version im spuine FAILED! You have Newer client than Mod si nu stiu ce sa-i fac sa mearga x-(
ajutati-ma dau funda celui care im spune cum sa-l fac sa mea
P.S am incercat sa-l instalez gameforge si metinu dar degeaba tot la fel im spune si am luat si alta versiune si nu merge sad

Răspuns Câştigător
| Miuletz a răspuns:

Doamne ce aveti toti, adica, modpl (pe care il stiu eu si probabil cel bun)e facut de KaMeR care posteaza pe elitepvpers, oricum nu asta e treaba, intri in metin2mod.tk si la modpl iti zice ca ultima data s-a dat update pe 15, si ieri a fost mentanata (adica pe 25) ceea ce inseamna un fel de update, deci asteapta sa se dea update la mod si dupa il iei pe ala nou.