| cataboos99 a întrebat:

E vacanta si m-am plictisit.Pe afara nu iese nimeni si singura posibilitate e sa stau la laptop. Vreau si eu niste jocuri frumoase in afara de fifa,pes,gta,mafia,mariolaughing, metin, lol etc. care sa mearga la un laptop cu 2GB RAM, procesor Intel Core 2 Duo 2.0 si placa video 256MB.Cel mai frumos joc primeste funda!

2 răspunsuri:
| Mihail_Didoacă_1973 a răspuns:

O sa-ti zic mai multebig grinEAD SPACE 3, ASSASSIN'S CREED 3, CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE[iti recomand], FIFA 13 sau 14 [la FIFA 13 stiu eu cum sa-l descarci gratis daca ai un ID de messinger si vrei sa-ti zic cum damil], CRISYS 3, etc... FUNDA?

| cataboos99 explică (pentru Mihail_Didoacă_1973):

Mersi! Apropo, fifa 14 nu a aparut tongue....si cu ce sunt jocurile?