| ali17 a întrebat:

Sall TPU, eu am fifa 14 original.Mi-am luat un procesor nou.cand sa dau la meciuri online(season) cauta playeri si nu gaseste(am stat pe toate stelele posibile) sau kick off (accidentari la fiecare secunda)nu merge si cand intru in ultimate team imi iese din fifa straight face.Ce sa fac? Deci cum ar veni ca ma fifa-ul distrus.si tot ce am facut e sa schimb un procsor.Ma poate ajuta CINEVA?

Răspuns Câştigător
| Rosoga_Cristi_1994 a răspuns:

Au ramas setarile anterioare.
dezinstaleazal si instaleaza-l iar ca oricum salvarile iti raman din cate stiu.