| dan82002 a întrebat:

eu as vrea un metin pvm gen metin2ro dar cu ratele putin mai mari de exemplu, ratele maxime:250 si ratele minime: 50.
Dau

2 răspunsuri:
| ByeBye a răspuns:

De ce nu te joci maniacx metin2? e frumos dar e pvm-pvp incearca-l poate iti place.

| tpuflorin a răspuns:

Metin2 earth este de vreo 4 ani la fel ca ro rata exp 400% otelul evolueaza doar in posedata, batalia doar in triton, sabie exotercism in lama, si alea de saman etc.alte iteme se gasesc pe site dar se negociaza si pe yang