| kegrtteger a întrebat:

Eu joc cs:go de 4 zile si imi apare ca sunt private rank 3.Eu stiam ca primul rank e silver 1 dupa silver 2 si tot asa.Ce este private rank?

1 răspuns:
| AlexDFY a răspuns:

Trebuie sa ai private rank 2 ca sa poti juca competitiv, la 10 competitive castiga iti da un rank intre silver 1-supreme, poti sa castigi 2 competitive, apoi o sa ai cooldown 24 de ore, si urmatoareaza zi mai poti castiga 2 competitive pana faci 10 win uri, apoi dupa ce ti primesti rank ul poti sa joci cateva competitive vrei.