| Paraschivstefan10 a întrebat:

Eu m-am apucat de mituri și Legende și am văzut ca am luat copyright pe melodia,, x fies theme". Când m-am uitat l alți vânători de mituri am vazut aceeași melodia dar nu au luat copyright. Cum să fac să nu i-au copyright pe o melodie? O dau mai încet?

5 răspunsuri:
| Crainstorm20 a răspuns:

Ca sa nu iei copyright. Pui in descriere
"Nu sunt afiliat, iar melodia angrynumele melodiei ) apartine lui Y(de la cine ai. Luat melodia)"
Sau in engleza
"I am not afilliated nor song X is mine.
Song is composed/owned by Y"
FUNDA?

| Paraschivstefan10 explică (pentru Crainstorm20):

Dacă merge îți dau o fundă mare

| Crainstorm20 a răspuns (pentru Paraschivstefan10):

Merge, daca nu precizezi de unde ai luat clipurile. Practic spui. "Eu l-am creat si nu ei"

| Paraschivstefan10 explică (pentru Crainstorm20):

Ok mersii

| Crainstorm20 a răspuns (pentru Paraschivstefan10):

Da funda big grin ( Te-am ajutat asa c-o merit)