| anonim_4396 a întrebat:

eu vreau din videoul asta sa am la fel cs adica :cand arunca grenada nu arunaca cu mana si la awp el avea tinta si avea tina alba :http://www.youtube.com/watch?v=7wM-wZHDD3U&feature=relat ed daca puteti sa imi dati un cfg sau un link sait prin care sa downladez cs 1.6 dinacela si da puti sai imi ziceti cum ilavea ala HD dau funda+vot

1 răspuns:
| CosminFIT a răspuns:

Faza cand arunca grenada si schimba dupa awp este din HLTV..nu este niciun cfg in acel videoclip, totul este pe default din catevad