| TearsOfBlood a întrebat:

Exista vreun program/download manager, cv de genul care sa downloadeze jocuri de pe internet.
Alea online de ex biliard care le cauti pe google si le joci fara download ca astea de pe miniclip.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns(sa includa si un link de unde pot sa fac rost de program si cum se numeste programul).
Dar daca nu este astept vreo 2 zile si dupa ce se aduna mai multe raspunsuri de nu dau funda la primul.

1 răspuns:
| AncaSweet a răspuns:

Daca vrei sa joci biliard fara sa downloadezi jocurile, incearca pe http://www.jocbiliard.info/. Sigur o sa gasesti ceva ce iti place. Succes!