| mariusandrei1000 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri care merg pe urmatoarele: Placa video: Ati radeon 9200se 128 mb, Ram:1gb, Procesor: 2600+ Pls

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ce a spus Alberto e de domeniul SF pentru calculatorul tau nu-ti va merge niciodata hitman, assasins creed sau WOW pe pc cu placa acea video. Eu iti recomand Nfs most wanted, Nfs carbon, Star wars battlefront 2, wolfestein, Gta San Andreas. Aceste jocuri vor rula cel mai bine pe pc tau! Funda!

| Alberto97 a răspuns:

Hitman
4 story
Cs
Assasins creed
Wow
Dar te poti uita la joc cerinte minime si daca le ai sau le depasesti poti sa il joci