| raduqu a întrebat:

imi puteti spune un metin in care sa cresti repede si sa iti poti face cal armat?

6 răspunsuri:
| Killer32 a răspuns:

Mai bine incearca metin 2 hammer ai leu mistret etc si te face de la nivelu 245 ceva de genu nu mai stiu dar te da pana la 200
BAFTA!

| raduqu explică (pentru Killer32):

Hei am decarcat metinul si mia-m facut cont dar cand intru in joc aleg, de exemplu, CH 3 si intru, iar la nume imi apare alb si la parola la fel! cum intru in joc?

| Killer32 a răspuns (pentru raduqu):

Mai dregraba daca ai window 7 dai click dreapta run as administrator yes si tit va merge asa fac eu
bafta!

| raduqu explică (pentru Killer32):

Am xp nu 7 ce trebuie sa fac?

| Killer32 a răspuns (pentru raduqu):

Aaaa dar nu merge sorry pe 7 merge jocu mai bine imi pare rau sad

| qwertyseb a răspuns:

Man, joaca-te Metin2.Ro noi upgradeuri big grin la nivel 20 iti da 3 bonusuri de schimbat si 3 de adaugat si la nivel 30 iti da 5 blessuri xd bafta :d funda plz