| TheLastAirbender2 a întrebat:

imi spuneti cum ies dintr-un grup la petin 2? si cum creez un grup? funda! big grin big grin happy happy

Răspuns Câştigător
| PuF1zoR a răspuns:

Cum iesi din grup : in stangs sus ai o lista cu persoanele din grup. dupa ultima persoana este o sageata in jos. Apesi pe ea si inte-un patratel apare o funie rupta pe care scrie : iesi din grup.

Cum creezi. Dai click dreapta pe un player si sus in mijloc iti apare un dreptunghi care scrie. Soapta, negociere, duel, emotii, prieten si adauga in grup. Dai pe adauga in grup si formezi grupul happy