| Adrian0s a întrebat:

in legatura cu gta san andreas am auzit ca pot download ceva care sa-mi faca toate misiunile din gta. Dati-mi si mie link de download daca stitisi explicati-mi cum ca am gasit pe net link l-am bagat in gta san andreas user files si nu s-a intamplat nimic. FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Downloadezi asta : http://www.gtasavegames.com/savegamesf/222

Dezarhivezi arhiva ( click dreapta pe ea, extract here ) daca a aparut un folder intra in el, si o sa iti apara un fisier " GTASAsf1.b "

Fisierul ala il copiezi in : My Documents > Gta san andreas user files, daca iti zice ca mai e un fisier, ii dai "Yes" ca vrei sa-l inlocuiesiti.