| LosSantos1 a întrebat:

Joc Counter-Strike de multa vreme si a aparut o chestie ciudata.Cand apas Ctrl+w sau a sau d sau s imi baga niste cuvinte si ori trag fara sa dau click ori ma da in meniul de Help. PLZ ajutati-maaaa

Răspuns Câştigător
| dyoda a răspuns:

Sterge configu din cs si dai default la keyboard si o sa revina la normal. Ai luat destroy.

2 răspunsuri:
| LisaBon a răspuns:

Posibil ai luat Destroy... reinstaleaza cs-u'. Dar inainte de reinstalare sterge cs-ul vechi intru-totul. After ii pui un alt cfg. bafta

| LosSantos1 explică:

Multumesc mult dar nu am luat nici un destroy...dar o sa dau funda celui care m-a ajutat mai mult