| horeabazatu2012 a întrebat:

joc de un timp world of tanks si acum am vrut sa ma apuc si de world of warplanes da nu stiu dc nu ma lasa si cand am intrat pe support mi-o dat un link de unde sa imi descarc dar cand l-am accesat imi arata o eroare (404).Ce s-o intamplat? Cum sa fac sa pot sa mi-l dawnloadez?

1 răspuns:
| 0x11111051 a răspuns:

Mai, acolo se fac beta-test-inchis. Trebuie sa completezi un formular, dar cu intrebari si din istoria aviatiei. Daca o indeplinesti corect, cu toate conditiile necesare, te primesc acolo.