| aLexG1 a întrebat:

joc lol si am auzit ca este un program de skinuri cu care le vezi doar tu vreua sa va intreb prima data daca este legal si a 2-oara sa-mi dati un link de unde il pot lua si eu si sa-mi dati explicatii cum sa-l instalez va rog mult dau Fundaa mersi frumos all :X!

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,da este legal
Uite aici linkul:
http://lol.mkjogo.com/en/

2 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor baga skyp-ul meu:dinnozo51.

| DaDuSH a răspuns:

Salut, il poti lua de aici -> http://www.mkjogo.com/en/
Programul iti ofera jungle timer si timer la baron si dragon. Pe langa asta, poti sa iti alegi orice skin pe campion dar il vezi doar tu.
Programul functioneaza ca un alt launcher. In loc sa pornesti jocul de unde obisnuiai tu sa o faci, il pornesti cu mk jogo.
Cu el mai poti seta cateva mesaje personalizate, care poti sa le trimiti doar daca apesi un buton, fara sa te complici sa scrii tu un mesaj.
Timerul e cat de cat folositor. Nu o sa inceapa numaratare inversa decat daca vezi cum moare campul din jungla sau daca dupa ce a murit ai viziune, timerul o sa inceapa de la 5 minute (la red si blue) de fiecare data.