| Mihaita_Adrian_1999 a întrebat:

Joc metin2 ro pe Lupus cu un ninja de lvl 18 happy.Si am facut rost de 4kk ..acum..eu as vrea sa ai inmultesc.ma puteti ajuta? ce sa cumpar ca sa vand mai scump. sau spuneti-mi cum sa ai inmultesc laughing.Dau funda

Răspuns Câştigător
| xCissyy5 a răspuns:

Decat sa-i imultesti mai bine iti cumperi un itm bun sa rezisti la metine. Fa lvl 20 si stai la metine insa daca chiar vrei sa-i imultesti cumpara skoici la 800k-900k-1kk si vinde-le la 1.5kk (asta doar daca te pricepi la negocieri) sau poti cumpara itm ieftine, le bagi la + si le vinzi mai scumpwinking. Sper ca te-am ajutat, funda!