| raizoguard a întrebat:

Joc pe un server Counter strike 1.6 zombie mod si am ajuns in top15 si acum toti jucatori isi pun numele meu din joc si imi strica rankul stiti vreun hack de rezerare nume sau un cfg (config) care sa nu mai permita jucatorilor sasi schimbe numele in cel pe carel folosesc eu. Daca exista asa ceva va rog ajutati-ma . Va rog!

Răspuns Câştigător
| Neb1 a răspuns:

Poi ar trebui sa intri pe forum sau sa vorbesti cu un admin sa iti dea slot. Daca ai slot, ai o parola pe acel nume si de fiecare data cand intri iti va cere parola sau daca cineva intra, ii va cere parola si nu va pute intra.Bafta

2 răspunsuri:
| raizoguard explică:

Alta metoda nu exista?

| Neb1 a răspuns:

Nu cred...