| TheExpert01 a întrebat:

la cabal online pe site scrie episode 6 legach of darkness dar cand m dat dowloand mi-a dat episode 4 porta inferno de ce? FUNDAAAAAAA

3 răspunsuri:
| TheExpert01 explică:

Taci dracu de noob daca aveai chef de batere de joc taceai...noob de a intaia

| Genius21 a răspuns:

Copile, ce-ai încercat să scrii aici? Tu la 11 ani nu eşti capabil să scrii ca un om normal?
+ ai dat click pe link-ul greşit, retarded blind child...

| Genius21 a răspuns:

>noob
Oh, ai descoperit şi tu internetul şi te crezi superior? Ce draguţ.
>a intaia
>batere de joc
Best typos ever!
BTW, eu nu am fost sarcastic când am spus că ai dat click pe link-ul greşit.
http://en.wikipedia.org/wiki/Dunning%E2%80%93Kruger_effect *this is the cognitive bias you have*