| Nanami利 a întrebat:

La ladypopular trebuie sa platesc ca sa joc?(cum ar fi taxe sau ceva de genu`)?big grin

1 răspuns:
| Cleona a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa platesti nimic in ladypopular! Exista intr-adevar niste diamante in joc cu care poti cumpara haine,dar sunt si bani virtuali cu care poti cumpara. Diamantele se cumpara cu bani adevarati prin PayPal,cardul de credit,sms, cred ca si prin posta. Daca mai ai nelamuriri poti sa-mi trimiti un mesaj si-ti voi raspunde, ma pricep bine la joc si te pot ajuta! Bafta!