| ANONIM1123 a întrebat:

La world of warcraft cand ai lvl 20 mai poti creste? ca eu nu mai potcryingcryingHelp. vot =...

Răspuns Câştigător
| ceasca5 a răspuns:

Eu am jucat timp de 6 ani deci ma cam stiu doar adminu poate sa aiba lvl asa mare si doar in cataclysm poti face lvl asa mare si daca nu sti sa faci misiunile incearca sa downloadezi quest helper ca iti arata unde trebuie sa le duci ce sa faci pe harta si nu te poate bana fiinda ai acest program deci eu zic sa incerci si eu acum nu joc world of warcraft ca nu stiu de unde sa iau cont free.

4 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

Schimba mapa...shimba zona de leveling...schimba serveru
Can atat poti face sau sa intrebi pe cineva de lvl 85 ce se intampla

| ceasca5 a răspuns:

Pai jecul a fost facut ca sa poti ajunge pana la lvl 70 deci nu poti creste decat daca faci multr misiuni.Dar recunosc ca de la lvl 20 e foarte greu sa cresti.Sau e posibil sa-ti fi facut caracter pe in server mai ciudat pe care nu merge decat pana la 20.Incearca sa faci cat mai multe misiuni sau daca nu merge schimba serverul.

| ANONIM1123 explică (pentru ceasca5):

Inca o intrebare pentru funda...lvl 85 e maximum? joci si u? ca eu sunt me mazrogos.ii bun? daca imi raspunzi iti dau funda!

| DonKim a răspuns (pentru ANONIM1123):

N-ai specificat ca joci pe oficial si nu ai subscription... fara sa platesti esti limitat la lvl 20(deci nu poti creste orice ai face)...si da lvl maxim e 85 de cand cu Cataclysm

| ceasca5 a răspuns (pentru ANONIM1123):

Eu am jucat timp de 6 ani deci ma cam stiu doar adminu poate sa aiba lvl asa mare si doar in cataclysm poti face lvl asa mare si daca nu sti sa faci misiunile incearca sa downloadezi quest helper ca iti arata unde trebuie sa le duci ce sa faci pe harta si nu te poate bana fiinda ai acest program deci eu zic sa incerci si eu acum nu joc world of warcraft ca nu stiu de unde sa iau cont free.