| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, m-am apucat de roblox si vreau sa fac tickets si robux dar fara sa bag bani reali si fara place sau club al meu ca nu sunt prea talentat la asta
Cum pot face tickets si robux?

2 răspunsuri:
| MissCochetEllyzabet a răspuns:

Salut! Si eu joc Roblox. Dar din pacate nici eu nu stiu sa fac robux. Dar am auzit ca de Pasti si de Craciun este un fel de eveniment, la care primim robux. Iar tickets faci conectandu-te in fiecare zi, adica: cand intri pe cont primesti tickets, cate 10tickets in fiecare conectare de cont. Sper ca te-am ajutat. Bafta! :*

| MissCochetEllyzabet a răspuns:

Apropo. Pe mine ma cheama Tawfii in joc. Da-mi adaugare ca si asa ca am numai 3 prieteni romani la friends laughing