| anonim_4396 a întrebat:

ma ajutati si pe mine cu un cont pe world of warcraft the burning crusade ca am si eu unu de lvl 5 da nu e bun de nimic si daca puteati sa ma ajutati si pe mine dau funda happywinking

2 răspunsuri:
| fansollo22 a răspuns:

Pai pe ce server vrei sa ai? Pe ce versiune este serverul? De ce level vrei sa fie caracterul?

| andreyyyyyy123 a răspuns:

Nu era burning crusade era cataclysm am gresit eu si sa fie de ce level da mai mult de lvl 7 ca acu am facut si eu 7 si tot prost e