| TheFuture46 a întrebat:

Sall TPU, ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste probleme la Gta IV? nu inteleg de ce imi apar asa putini mb la resource va rog mult. Uitati o imagine aici : http://img851.imageshack.us/img851/5693/gtaiv20111224121 20237.png

Răspuns Câştigător
| TƎD a răspuns:

Uite asa: faci un document text in notepad(sa fie.txt) care sa se numeasca"commandline" fara ghilimele iar in el sa scrie:
-availablevidmem 2.0
-nomemrestrictions
-norestrictions
-percentvidmem 100
acum documentul test il copiezi in folderul cu gta iv

2 răspunsuri:
| yopreda18 a răspuns:

Mai inchide din aplicatiile care le ai deschise, incearca.stima

| Maryo1991 a răspuns:

E de la placa video. care nu suporta jocu.