| Skillett a întrebat:

Sall.TPU! mi-am bagat windows 7 ultimate sp1. instalarea a fost correcta si altele.mi-am descarcat metin2 si cs. cand vreau sa deschid metin zice ca nu suporta grafica 3d sau ceva de genu mai exact:sorry, your system does not support 3d graphics please check, your hardwer and system configeration then try again. iar la cs nu se vede bine.am avut windows sp3 si mergea f bine. dar acum nu merge.ce fac sa mearga din nou. app cand vreau sa instalez windows sp3 zice o eroare nu stiu sigur ce. logic dau fundita fast

Răspuns Câştigător
| Radu231 a răspuns:

OK,cand ai instalat windowsu ai instalat paurma directX, Microsoft visual, driverele de la placa de sunet de la placa video.
Sunt 90% sigur ca nu iti merge din cauza aceasta.